JumpStart Preschool Magic of Learning

iOS için Okul Öncesi Eğitim Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 1,99 $
  • Boyut 58.1 MB
  • Version 1.7
  • Dil TR / EN
  • Firma Knowledge Adventure, Inc.
iOS işletim sistemini kullanan iPad ve iPhone cihazlarınızda kullanabileceğiniz JumpStart Preschool Magic of Learning oyunu sayesinde çocuklarınızın okul öncesi matematik seviyeleri daha ileri bir yere gelecek ve eğlenceli oyunlarla kendilerini geliştireb

iOS işletim sistemini kullanan iPad ve iPhone cihazlarınızda kullanabileceğiniz JumpStart Preschool Magic of Learning oyunu sayesinde çocuklarınızın okul öncesi matematik seviyeleri daha ileri bir yere gelecek ve eğlenceli oyunlarla kendilerini geliştirebilecekler.

30 Milyon ebeveynin kullandığı ve onay aldığı bu oyun sayesinde siz de çocuklarınızın sayısal zekalarını eğlenceli bir oyunla geliştirmelerine katkı sağlayabilirsiniz. Oyun içerisindeki mini oyunlar sayesinde çocuklarınız istedikleri ve ilgi alanlarına giren oyunlardan birini seçerek matematiksel zekalarını geliştirebilirler.

9 farklı eğitici oyun, renkler, şekiller, sayılar ve bir çok eğitici bölüm sayesinde çocuklarınızın bu oyunun bağımlısı olacak ve ellerinden düşürmeyecekler. Siz de çocuklarınızın okul öncesinde böylesine güzel ve eğitici oyunlarla vakit geçirmesini istiyorsanız bu oyunu mutlaka indirmeli ve vakit geçirmelerini sağlamalısınız. 

Daha Fazla Göster
JumpStart Preschool Magic of Learning indir